Cod produs: XGSF131210

Modul Optic SFP 1.25Gbps

Alte imagini

Modul Optic SFP 1.25Gbps

Availability: In stoc

Pret: 110,67 RON

Pret special: 98,19 RON

XGSF-1312-10
IN STOC

Pret: 110,67 RON

Pret special: 98,19 RON

Informatii produs

Detalii

Viteza de transfer: 1.25 Gbps

Conector optic: 2xLC

Format modul: SFP (Small Form Factor Pluggable)

Distanta Link: 10km @ SMF 9/125um

Lungime de unda: Tx:1310nm;Rx:1310nm

Functie diagnosticare: NU

Producator: XGIGA Technology

Termen de garantie: 24 de luni

 

Certificare RoHS; Certificare CE; ISO9001; ISO14001

Pareri

Spune parerea ta

Adaugi review la: Modul Optic SFP 1.25Gbps

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Pret
Valoare
Calitate

Etichete produs

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.